ChemicalWorkz Mini Polishing System - Set na leštění detailů

ChemicalWorkz Mini Polishing System - Set na leštění detailů

Leštící sada na odstranění defektů z lakovaných částí v místech, kam se běžná leštička nedostane. Celý popis

Kód produktu: 104-CWZ-18666
Na objednávku
1 749 Kč
(1 662 Kč pro registrované)
ks

ChemicalWorkz
Mini Polishing Kit - Set na leštění detailů

Lešticí mini sada ChemicalWorkz je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a nabízí dlouhou životnost. Je praktická a snadno se používá a je ideální pro použití na různých místech, jako jsou kliky dveří, loga, skleněné povrchy, vnitřní odekor a bložení v interiéru nebo jiné malé plochy.

Leštící sada poskytuje kvalitní zážitky z péče o automobil, zejména na těžko přístupných místech, kde mnoho strojů selhává. Lze ji použít v kombinaci s aku šroubovákem, vrtačkou a dalšími podobnými nástroji. Konektor hnací hřídele je navržen s pevnou konstrukcí vřetena s válečkovými ložisky a je vhodný pro vysokorychlostní provoz.

Funkce automatické aretace lešticího hřídele je velmi pohodlná díky samosvornému tlačítku na rukojeti. Stisknutím a přidržením aretačního vřetena lze lešticí hlavu snadno vyměnit. Kromě toho lze podle potřeby vyměňovat a znovu používat různé lešticí nástroje.

Lešticí sada ChemicalWorkz je ideální pro automobilové nadšence a profesionály, kteří chtějí dosáhnout bezchybných výsledků leštění.

Sada pro odstranění všech defektů z hůře dostupných lakovaných míst.

Vlastnosti a výhody leštičky ChemicalWorkz DA9:

  • Délka: 100 cm
  • Vysoce kvalitní materiál
  • Rychlé upevnění
  • Pro malé plochy
  • Adaptér M14

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení