ChemicalWorkz Flat Wheel Brush - Mikrovláknový kartáč na kola

ChemicalWorkz Flat Wheel Brush - Mikrovláknový kartáč na kola

Velký, plochý mikrovláknový kartáč k důkladnému, avšak stále šetrný kartáč na čištění ráfků. Celková délka kartáče je 50 cm. Celý popis

Kód produktu: 104-CWZ-19190
Na objednávku
509 Kč
(484 Kč pro registrované)
ks

ChemicalWorkz
Flat Wheel Brush

Flat Wheel Brush od ChemicalWorkz je ideální kartáč na kola pro všechny automobilové nadšence, kteří hledají kvalitní a účinný kartáč na čištění svých ráfků. Kartáč je vyroben z jednoho odlitku a je velmi tenký, což mu umožňuje vyčistit i ty nejtěsnější prostory mezi disky.

Hlava kartáče je opatřena malými zaoblenými opakovacími háčky, které zajišťují 100% fixaci potahu z mikrovlákna. Kompletní délka s rukojetí je 50 cm, přičemž čistící část měří přibližně 21 cm. Tloušťka pouze 1,5 cm umožňuje dokonalé použití kartáče na ráfky v úzkých prostorech, například mezi ráfkem a brzdovým třmenem.

4istící část je vyrobena z vysoce kvalitní směsi mikrovláken, která zajišťují obzvláště šetrné a důkladné čištění disků kol. Rukojeť kartáče je zcela odolná vůči chemikáliím a má ergonomický tvar.

S kartáčem Flat Wheel Brush od ChemicalWorkz vyčistíte své ráfky bez námahy a vrátíte jim jejich dokonalý vzhled.

Velmi jemný, velký a plochý kartáč na alukola.

Vlastnosti a výhody ChemicalWorkz Flat Wheel Brush:

  • Barva: šedá / černá
  • Celková délka: 50 cm
  • Délka rukojeti: 13,5 cm
  • Délka hlavy kartáče: 21 cm
  • Složení mikrovlálna: 92% polyester / 8% viskóza

Vhodné pro tyto účely:

  • Čištění ráfků automobilů
  • Čištění mřížky chladiče

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení