ChemicalWorkz Dryer - Elektrický vysoušeč

Novinka

ChemicalWorkz Dryer - Elektrický vysoušeč

1300 W ruční vysoušeč, 5 m napájecí kabel Celý popis

Kód produktu: 104-CWZ-22134
Na objednávku
2 799 Kč
(2 659 Kč pro registrované)
ks

ChemicalWorkz
Dryer

Náš elektrický vysoušeč laku byl speciálně vyvinut pro rychlé a účinné sušení automobilů po umytí. Je určen jak pro profesionální detailery, tak pro nadšené "hobíky", kteří chtějí dosáhnout bezchybného usušení bez rizika poškrábání laku.

S příkonem 1300 W nabízí tento vysoušeč laku dokonalé řešení, jak dostat vaše vozidlo do sucha a do špičkového stavu v co nejkratším čase. Díky odpojitelnému kabelu o délce 5 m máte k dispozici potřebnou flexibilitu, abyste dosáhli na každý detail svého vozu bez překážek v podobě kabelu.

Chemicalworkz Dryer má několik nastavení teploty a ventilátoru, takže můžete přizpůsobit podmínky sušení přesně podle potřeb vašeho vozu. Profesionální detaileři oceňí přesnost, kterou tento vysoušeč laku nabízí pro dosažení dokonalého výsledku.

Jednoduchost a účinnost tohoto elektrického vysoušeče laku však ocení i amatérští uživatelé. Pohodlně padne do ruky a umožní vám pracovat bez jakékoliv námahy.

Rozlučte se s nepříjemnými stopami po vodě a nedostatečným sušením. Náš vysoušeč je navržen tak, aby splňoval vaše potřeby a poskytoval profesionální výsledky.

Tohle není fén, i když tak vypadá, ale profesionální vysoušeč laku, díky kterému už nebude hrozit riziko poškrábání laku během sušení auta.

Technické údaje:

  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Třída ochrany: II
  • Výkon: 1300 Watt / 1,5PS
  • Průtok vzduchu: 93CFM / 22000FPM
  • Elektronická regulace intenzity
  • Délka kabelu: 5 m (odnímatelný)
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení