ChemicalWorkz Creeper V2 - Detailingová stolička

ChemicalWorkz Creeper V2 - Detailingová stolička

Pojízdné a praktické detailingové sedátko pro usnadnění práce. Celý popis

Kód produktu: 104-CWZ-13919
Na objednávku
3 499 Kč
(3 324 Kč pro registrované)
ks

ChemicalWorkz
Creeper

Chemicalworkz Detailing Creeper V2 je speciálně navržená stolička pro usnadnění detailingových prací na vozidle.

Horní část creeperu ve verzi 2 je snadno odnímatelná, má 4 přídavné kolečka a umožňuje rychlý a snadný přístup ke spodním partiím vozu jako jsou kola, brzdy, světlomety a dalším částem, které chcete vyčistit nebo ošetřit. Výhodou jsou také kolečka zařízení, která mají přilnavý, pružný gumový profil a umožňují plynulý pohyb. Jak horní část sedadla, tak samotný Creeper mají po 2 kolečkách s integrovanou funkcí brzdy.

Kryt a ergonomicky tvarované sedadlo jsou vyrobeny z velmi pevného polyethylenového materiálu, který je odolný a zároveň lehký. Sedátko navíc nabízí mnoho úložných možností včetně 2 přihrádek na příslušenství, úložné zásuvky pro organizaci kartáčů, utěrek, leštících kotoučů, jiného nářadí a navíc 2 odnímatelných držáků na větší lahve.

Pokud tedy hledáte pohodlné a efektivní řešení pro zvýšení komfortupři práci, je ChemicalWorkz Detailing Creeper V2 rozhodně tou nejlepší volbou. Pořiďte si svůj vlastní Creeper hned teď a pusťte se do toho!

Praktické a komfortní detailingové sedátko.

Vlastnosti a výhody ChemicalWorkz Detailing Creeper V2:

  • Materiál: polyethylen
  • Barva: černá / červená
  • Rozměry: 63,5 x 32,7 cm
  • Pohodlné, ergonomické, zakřivené sedadlo
  • Odnímatelné sedadlo s kolečky
  • 2 kolečka, každé s funkcí brzdy

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení