CarPro Reload 2.0 (1 L)

CarPro Reload 2.0 (1 L)

Keramický detailer, životnost až 3 měsíce, 1000 ml Celý popis

Kód produktu: 102-CP_114_2.0
Na objednávku
1 959 Kč
(1 861 Kč pro registrované)
ks

CarPro Reload 2.0

Je inovovaný keramický sealant s 5% obsahem SiO2 a životností jedné aplikace minimálně 3 měsíce.

Konečně nadešel čas. Zde je dlouho očekávaná aktualizace legendárního sealantu Reload. Při zachování stejné jednoduchosti aplikace se podařilo vylepšit vše ohledně výkonu. V podstatě větší lesk, prodloužená životnost, zlepšená chemická odolnost a odolnost vůči vlivům prostředí.

Reload, původně formulovaný pro zachování ochrany a kvality povrchové úpravy nátěrů CQUARTZ, se také osvědčil jako samostatná ochrana, kde může každodenním řidičům nabídnout až 3 měsíce výdrže. Snadno použitelné složení na vodní bázi lze aplikovat na všechny povrchy vozidla (i když je vlhké), takže je ideální pro rychlé doplnění ochrany a lesku vašeho vozidla.

Narozdíl od ostatních křemičitých detailerů Reload nabízí ještě bonus ve formě schopnosti maskovat drobné nedostatky na laku. Zároveň zintenzivňuje odstín barvy a zvyšuje lesk. Černá je černější, bílá bělejší. Reload disponuje skvělým odvodem vody a samočistícími účinky. Navíc je perfektním pomocníkem při sušení. Vhodný na veškeré povrchy, tedy na lak, sklo, plast, pryž.

Návod použití CarPro Reload 2.0

  1. Vůz nejprve důkladně umýjte, pokud je to nutné, proveďte dekontaminaci.
  2. V ideálním případě je nutné povrch odmastit.
  3. Poprašte díl lehkou mlhou.
  4. Ihned vyleštěte čistou mikrovláknovou utěrkou.

Poznámka: CarPro Reload neaplikujte na přímém slunci, nenechte přípravek na povrchu zaschnout.

Objem: 1000 ml

Oficiální webová prezentace

Cena za 1ks

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení