Odstraňovač polétavé rzi CarPro IronX 1 L

Odstraňovač polétavé rzi CarPro IronX 1 L

Odstraňovač polétavé rzi, inovované složení, 1000 ml Celý popis

Kód produktu: 102-CP_16
Na objednávku
719 Kč
(683 Kč pro registrované)
ks

CarPro IronX 1 L je unikátní přípravek na snadné a bezpečné odstranění vzdušné koroze (náletové rzi, polétavé rzi) z laku, skel a disků kol v inovovaném složení.

Chemický roztok na dekontaminaci laku, který velmi snadno a bezpečně odstraňuje zkorodované částice železného prachu (tzv. vzdušnou korozi, náletovou či polétavou rez) z povrchu laku a dalších materiálů - skla, chromu apod.

Je extrémě účinný na čištění disků kol, ze kterých odstraňuje hnědý povlak zcela bez práce.

Unikátní nové složení tradičního odstraňovače polétavé rzi CarPro IronX Cherry Odor

Nová průlomová receptura potlačuje jedinou vadu tohoto velmi oblíbeného přípravku.. jeho charakteristicý zápach. Pokrok v tomto směru je opravdu zásadní a nezdráháme se jej označit za největší revoluci od vzniku přípravku IronX. Nový IronX je parfumovaný do višńové vůně, která charakteristický zápach jednoduše potlačuje. Jeho funkčnost však zůstává zcela neposkvrněna.

Po aplikaci reaguje se zrnky zkorodovaného železného prachu, které rozpouští. Při této chemické reakci mění roztok barvu na purpurovou, proto je efekt velmi dobře patrný. Výsledek? Hladký lak a na první pohled rozeznatelné rozjasnění barvy laku. Narozdíl od mechanické dekontaminace clay hmotou působí Iron X i v těžko přístupných místech - ve hranách, kolem emblémů atd.

Narozdíl od tradičních odrezovačů má přípravek vyvážené pH (6-7) a je zcela bezpečný pro lak, sklo, chrom i leštěný hliník.

Dekontaminace laku je nezbytným krokem před strojním leštěním laku.

Spotřeba: max. 250 ml na kompletní vůz včetně kol.

Postup při aplikaci CarPro IronX

  • Pro maximální účinnost vůz či kola před aplikací umyjte a osušte. Případná vrstva nečist výrazně snižuje účinnost přípravku, po mokrém laku přípravek předčasně stéká.
  • Aplikujte na celý povrch vozu včetně skel. Nechejte působit, dokud produkt v místě kontaktu s částicemi rzi nezfialoví (cca 5 min.).
  • Poté rozetřete mokrou houbou, jako když vůz umýváte. Nakonec opláchněte tlakovou vodou.
  • Věnujte zvýšenou pozornost lištám, spárám a dalším místům, odkud by mohl fialový i po oplachu vytékat. Doporučujeme proto používat vysokotlaký čistič.
  • Nakonec vůz osušte, nebo přistupte k mechanické dekontaminaci clay hmotou

Objem: 1000 ml

Cena za 1ks

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení