Carpro InnerQD 500 ml

Carpro InnerQD 500 ml

Interiérový detailer, dezinfekce, antistatické účinky, 500 ml Celý popis

Kód produktu: 102-CP_IQD50
Na objednávku
289 Kč
(275 Kč pro registrované)
ks

Interiérový detailer je jedním z nejprodávánějších výrobků autokosmetiky na světě. Proto nemůže chybět ani v arzenálu oblíbené značky CarPro v podobě InnerQD.

Použijte jej na všechny vnitřní povrchy k čištění lehkého znečištění, otisků prstů, prachu a inhibici elektrostatické adheze prachových částic a také růstu patogenních mikroorganismů. Složení InnerQD je navrženo tak, aby zanechávalo suchou, saténovou, antistatickou vrstvu bez šmouh, která sníží celkové množství prachu nahromaděného v průběhu času.

Jeho hlavní předností je bezpochyby jednoduchost a rychlost použití. Stačí pouze stříknout malé množství přípravku na mikrovláknovou utěrku a setřít čištěný povrch.

CarPro InnerQD čistí, revitalizuje a v jisté míře dezinfikuje plastové a gumové díly, chrání je před UV zářením, vysycháním a praskáním a obsahuje antistatické složky, které odpuzují prach a brání tvorbě choroboplodných mikroorganizmů. Interiér tak zůstane mnohem déle dokonale čistý.

Snadno odstraní lehké nečistoty, otisky prstů a prach. InnerQD je vhodný pro běžné uživatele i pro profesionály. Je to opravdu nejrychlejší a nejefektivnější nástroj při péči o interiér.

Přípravek můžete použít na všechny interiérové díly z plastů, gumy a vinylu, ale i skleněné povrchy, LCD a dotykové obrazovky.

Návod použití CarPro InnerQD

  1. Stříkněte malé množství přípravku na mikrovláknovou utěrku nebo aplikátor a následně setřete čištěný povrch.
  2. Po 30 s použijte druhou suchou mikrovláknovou utěrku pro vytření povrchů do sucha.

Objem: 500 ml
Dostupné také v objemech 50 ml, 1000 ml a 4000 ml.

Cena za 1ks

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení