Sada tekutých stěračů CarPro FlyBy30 kit 20 ml

Sada tekutých stěračů CarPro FlyBy30 kit 20 ml

Sada tekutých stěračů, Flyby30, Ceriglass, Eraser, aplikátory, utěrky Celý popis

Kód produktu: 102-CP_118K
Na objednávku
639 Kč
(607 Kč pro registrované)
ks

CarPro FlyBy30 kit 20 ml je keramický hydrofobní a oděruodolný povlak na okna v sadě se všemi potřebnými přípravkami k přípravě a aplikaci.

CarPro FlyBy30 je high-tech keramický hydrofobní otěruvzdorný povlak (tzv "tekuté stěrače") s životností cca. 6 měsíců, který v závislosti na typu vozu umožňuje jízdu bez stěračů již od rychlosti 45 km/h.

Produkt odolává otěru stěrači, nesmývá se ani silnými autošampony a nezpůsobuje drhnutí či odskakování stěračů. Zajišťuje vysokou bezpečnost jízdy a dobrý výhled za každého počasí. Snižuje ulpívání hmyzu, sněhu a dalších nečistot a usnadňuje následné čištění skla. Výrobek nabízí vynikající poměr mezi účinností a životností. Aplikace 2 x ročně zajistí stále perfektní funkčnost.

V sadě CarPro FlyBy30 kit naleznete

 • CarPro FlyBy30
 • CarPro CeriGlass, 50 ml
 • CarPro Eraser, 50 ml
 • CarPro CeriGlass aplikátor
 • CarPro CQUARTZ aplikátor
 • CarPro aplikační mikrovláknové utěrky Suede 10x10 cm, 2 ks
 • CarPro mikrovláknová utěrka Suede 40x40 cm

Jak použít CarPro FlyBy30 kit?

 1. Hloubkově vyčistěte sklo pastou CarPro Ceriglass a aplikátoru.
 2. Omastěte povrch pomocí CarPro Eraser.
 3. Produkt nanášejte vatovým tamponem či aplikační mikrovláknovou utěrkou. Nakapejte na aplikátor vždy pár kapek FlyBy30 a vtírejte do skla. Doporučujeme nanášet ve dvou na vzájem kolmých směrech.
 4. Po cca. 1 - 3 min. setřete zaschlý film mikrovláknovou utěrkou. Při teplotých pod 10°C setřete ve chvíli, kdy je povrch mírně lepkavý.
 5. Znovu aplikujte druhou vrstvu FlyBy30 dle bodu 3. a 4.
 6. Nechte vytvrdnout min. 12 hodin. Po tuto dobu zamezte kontaktu s vodou. Vytvrzení je možné urychlit zahřátím horkovzdušnou pistolí nebo IR zářičem.

Objem: 20 ml

Cena za 1ks

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení