CarPro CQUARTZ Skin 50 ml

CarPro CQUARTZ Skin 50 ml

Keramická ochrana folií, 50 ml, aplikátor, 4x suede Celý popis

Kód produktu: 102-CP_CQS5
Na objednávku
1 999 Kč
(1 899 Kč pro registrované)
ks

CarPro CQUARTZ Skin je efektivní keramická ochrana všech folií používaných v automobilovém průmyslu.

CQuartz Skin těží z desetiletých zkušeností značky CarPro s vývojem, výrobou a prodejem keramických ochran laku. Tento přípravek přináší úplně novou technologii keramického povlaku, do jehož struktury byly zakomponovány vysoce účinné UV blokátory schopné odfiltrovat UVA i UVB záření. CQUARTZ Skin tak zaručuje nejvyšší možnou ochranu barevných i čirých fólií před blednutím, žloutnutím a zvětráváním.

Od produktu pyšnícího se značkou CQUARTZ však zákazníci očekávají také perfektní ochranu před chemickými vlivy, agresivními čističi a solí a nadstandardní voděodpudivost. A i CQUARTZ Skin plní všechny tyto disciplíny na výbornou. Fólie jím ošetřená perfektně odpuzuje vodu, nezanáší se, méně se špiní a snadněji čistí.

Protože je receptura přizpůsobená materiálu, který má chránit, vykazuje CQUARTZ Skin velmi dlouhou životnost (2 roky i více).

CQuartz Skin byl navržen tak, aby fungoval na všech typech fólií včetně populárních fólií s matným povrchem. Je vhodný pro lesklé, matné i saténové fólie a zachovává jejich původní vzhled. Přesto není k přehlédnutí, protože zintenzivňuje barvy, které jsou sytější a vypadají hodnotněji. Vhodný i pro ošetření plastových dílů

Vzhledem ke svým vlastnostem a faktu, že materiál fólií je de fakto plast, je CQUARTZ Skin perfektní i jako ochrana nelakovaných tvrdých i měkčených plastů, které chrání před blednutím vlivem UV záření.

Mnoho profesionálů volí CQUARTZ Skin i jako ochranu pro matné laky, kde může použití běžných keramických ochran způsobovat problémy.

Návod k použití CarPro CQUARTZ Skin 50 ml

  1. Měkkou stranu pěnového aplikátoru obalte dodávaným aplikačním hadříkem a naneste na něj dostatečné množství přípravku. Doporučený postup je převrátit lahvičku, přiložit hrdlem na obalený aplikátor a plynulým pohybem nanést přípravek na obalený aplikátor v souvislém pruhu o šířce cca 1 cm. Nedostatečně nasycený aplikátor vede k aplikaci příliš tenké vrstvy.
  2. Ve dvou navzájem kolmých směrech rozetřete přípravek v souvislé vrstvě.
  3. Sledujte, jak film přípravku vysychá a zcela bez tlaku ještě chvíli roztírejte případné přebytky.
  4. Za 5 - 10 minut je film zaschlý a dále se neroztírá. Zaschlý film setřete kvalitní čistou mikrovláknovou utěrkou.
  5. Po 4 hodinách (nebo později) naneste stejným způsobem druhou (nebo další) vrstvu.
  6. CQUARTZ Skin bude zrát cca 24 hodin při pokojové teplotě. Po tuto dobu nesmí přijít do styku s vodou ani jinými přípravky.

Obsah balení CarPro CQUARTZ Skin 50 ml

CarPro CQUARTZ Skin 50 ml
1x CarPro Aplikační houbička
4x CarPro utěrka suede 10x10 cm

Oficiální webová prezentace

Cena za 1ks

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení