Bad Boys Wheels Detailing Box - Velká sada na čištění a ochranu disků kol a pneumatik

Bad Boys Wheels Detailing Box - Velká sada na čištění a ochranu disků kol a pneumatik

Sada autokosmetiky na kompletní péči o alukola a pneumatiky. Vše v detailingové krabičce Bad Boys CZ. Celý popis

Kód produktu: 104-BB-DB-BWS
1 979 Kč
(1 880 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Wheels Detailing Box

Sada obsahuje alkalický a k tomu i pH neutrální čistič na disky kol a účinný čistič na všechny gumové části automobilu vč. pneumatik.
Dále zde najdete univerzální čiostič na silniční špínu, který si hravě pohradí i se silnými nečistotmi.
Přidali jsme i impregnaci na pneumatiky a rychlý detailer pro okamžitý leks a ochranu ráfků.

V této cenově výhodné sadě dáte svým kolům a pneumatikám maximální péči. Z ráfků odstraníte bežné i silné nečistoty a zašlým pneumatikám opět navrátíte jejich černou barvu a připravíte je pro případnou impregnaci. S detailerem pak kolům dodáte šmrnc a ochranu.

Sada obsahuje:


Podrobný popis produktů v sadě:

Wheel Cleaner Bleeding
Velmi účinný a rychle reagující odstraňovač brzdového prachu.
Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding od RRCustoms nekompromisně odstraňuje i brzdový prach z alukol. 
Wheel Cleaner Bleeding (dále jen WCB) je pH neutrální přípravek gelové konzistence, který specificky reaguje pouze s částicemi na bázi železa. Ve srovnání s ostatnímí agresivními přípravky, které mají často kyselé pH, je WCB bezpečný k použití na jakékoliv typy ráfků. Může být použit k čištění lakovaných, leštěných i chromovaných disků kol.

Wheel Cleaner Neon
Čistič pro každodenní péči o alukola, který neobsahuje kyseliny a jiné složky, které způsobují deironizaci. Čistič se tedy při kontaktu s brzdovým prachem nezabarvuje. Díky použití silného zeleného barviva můžete přesně vidět, kam přesně jste čistič aplikovali a naopak, kde je potřeba ještě přidat. Díky gelové konzistenci je účinek čističe prodloužen na maximální možnou dobu.

Tire & Rubber Cleaner
Čistič pneumatik a všech ostatních gumových částí v exteriéru i interiéru vozu.
Silný čistič pneumatik a dalších pryžových částí. Kromě pneumatik zvládne vyčistit gumová těsnění, pryž v motorovém prostoru nebo gumové koberce v interiéru automobilu.
Extrémně výkonný čistič, který při kontaktu s gumovým povrchem odstraní jakékoliv znečištění. Díky svému složení účinných čistících prostředků je Tire & Rubber Cleaner schopen povrch odmastit, odstranit i usazené nečistoty, silniční film nebo i bláto.

Traffic Film Remover
TFR je extrémně silný přípravek pro bezkontaktní odstraňování nečistot z karoserie automobilu. V závislosti na poměru ředění jej lze použít jako předmytí před ručním mytím. Odstraňuje několikadenní prach z povrchu vozu, ale také odstraňuje silné nečistoty ze stavebních strojů. Pokud hledáte přípravek, který si poradí téměř s jakoukoliv silniční špínou, TFR od Bad Boys bude tou správnou volbou.Tento jedinečný “koktejl” čisticích složek odstraní všechny silniční nečistoty z lakovaných dílů karosérie, disků kol, plastů, skla i gumy. TFR můžete použít i na podběhy kol, prahy a své využití najde i v motorovém prostoru. Jedná se o jeden z nejúčinnější čističů na trhu, který si poradí téměř s čímkoliv.
Jedná se o silný koncentrát a je nutné jej naředit ve správném poměru dle účelu použití!

Colored Tyre Dressing
Zabarvující impregnace na pneumatiky. Dodá pneumatikám sytou barvu.
Dodává pneumatikám svěží, přirozený, černý vzhled. Přípravek se velmi snadno nanáší a rychle schne. Lze naředit až v poměru 1:1.

Quick Detailer
Detailer je určen pro okamžitý lesk a ochranu laku automobilu. Dodává povrchu hluboký lesk, kluznost a hydrofobní efekt. Quick Detailer je perfektní booster lesku s naprosto snadnou aplikací. Quick Detailer stačí jednoduše nastříkat na lakovaný povrch a čistou mikrovláknovou utěrkou jej po laku rozprostřít a vyleštit do vysokého lesku.
Přípravek je možné nanést na mokrý vůz ihned po umytí a opláchnutí nebo na suchý povrch pomocí mikrovláknové utěrky.

Detailing Brush 24mm
Detailingový štětec na čištění detailů

Tire Applicator
Je ideální k použití na jakýkoliv typ povrchu, ale je hlavně určen k aplikaci impregnace na bočnice pneumatik.
Díky prohnutí aplikátoru docílíte rovnoměrného, přesného a efektivního nanášení přípravků.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení