Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding - Čistič alukol (150ml)

Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding - Čistič alukol (150ml)

Silný čistič na alukola s viditelnou indikací účinku. Při kontaktu s železitými kontamináty, jako je i brzdový prach, se přebarvuje do rudo-fialové barvy. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6312
186 Kč
(177 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Wheel Cleaner Bleeding

Velmi účinný a rychle reagující odstraňovač brzdového prachu.

Bad Boys Wheel Cleaner Bleeding od RRCustoms nekompromisně odstraňuje i brzdový prach z alukol. 

Wheel Cleaner Bleeding (dále jen WCB) je pH neutrální přípravek gelové konzistence, který specificky reaguje pouze s částicemi na bázi železa. Ve srovnání s ostatnímí agresivními přípravky, které mají často kyselé pH, je WCB bezpečný k použití na jakékoliv typy ráfků. Může být použit k čištění lakovaných, leštěných i chromovaných disků kol.

Pro silně znečištěná alukola je tento produkt jako stvořený.

Jeden z nejúčinnějších, rychle reagujících odstraňovačů polétavé rzi a brzdového prachu na trhu.

Wheel Cleaner Bleeding od Bad Boys je jedním z nejlepších produktů na trhu. V první řadě nekompromisně dekomntaminuje jakýkoliv povrch automobilu od polétavé rzi dříve, než by došlo k vážnému poškození. Je naprosto dokonalý při odstraňování brzdového prachu z alukol. Právě brzdový prach, polétavá rez a další zbytky železitých částic mohou být zásadním problémem. Drobné částice železitých střepin se mohou "zakousnout" téměř do jakéhokoliv povrchu, mohou začít korodovat a tím narušovat daný povrch. Wheel Cleaner Bleeding ma jediný úkol, rozpustit a zneškodnit tyto nebezpečné kousky dříve, než na Vašem vozidle (hlavně laku) způsobí nenávratné škody.

Je ideálním pomocníkem v procesu dekontaminace vozdila i pro svě silné odmašťující účinky, díky kterým uvolňuje běžné silniční nečistoty.

Další výhodou tohoto přípravku je, a co jej od ostatních standardních čističů odlišuje, jsou látky zabraňující následnému ulpění a k podstatně pomalejšímu znečištění povrchu kol či karoserie.

Pro silně znečištěná alukola je tento produkt jako stvořený.

Otázka: "Jaký je nejlepší odstaňovač polétavé rzi"? nebo "Nejlepší čistič alukol a odstraňovač brzdového prachu"? - známe odpověd!
Tento produkt můžeme bezesporu doporučit, opravdu funguje a je tím nejlepším, co vůbec existuje na polétavou rez a odstranění brzdového prachu. Jeden z nejlepšchí čističů na alukola a odstraňovač polétavé rzi na trhu.

Výhody:

  • Gelové složení umožňuje delší pronikání nečistot a pomalejší odpařování.
  • Při kontaktu s železitými částicemi dochází k zabarvování do fialové barvy.
  • Vyvážené pH.
  • Připraven k použití, bez ředění.
  • Bezpečný pro jakýkoliv povrch.
  • Neutralizovaný zápach (charakteristický pro jiné podobné čističe)

Objem: 150 ml

Hodnota pH: ~6

Dostupné také v objemu: 150 ml, 500 ml, 1000 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení