Bad Boys Water Spot Remover Gel - Odstraňovač skvrn vodního kamene (150ml)

Bad Boys Water Spot Remover Gel - Odstraňovač skvrn vodního kamene (150ml)

Výrobek je určen k odstraňování minerálních usazenin. Celý popis

Kód produktu: 104-BB1904
329 Kč
(313 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Water Spot Remover

WSR je čistící gel, který si hravě poradí s vodním kamenem a jinými minerálními usazeninami.

Odstraňuje minerální usazeniny, keramické povlaky a vosky a také keramický sealant na sklo Bad Boys EZ Wiper. Vzhledem k vysoké koncentraci účinných látek je tento výrobek určen pro profesionální detailery. Gelová konzistence zabraňuje stékání přípravku a zajišťuje delší kontakt s čištěným povrchem.

V případě nevhodné údržby laku se mohou na povrchu objevit vodní skvrny a to i na relativně čerstvě aplikovaných keramických povlacích. Pro tyto účely doporučujeme použít šetrnější přípravek k laku Bad Boys Descaler, který bezpečně odstraní z laku vodní skvrny.

WSR je specializovaný přípravek určen pouze pro profesionální použití! K používání výrobku je nutná zvláštní kvalifikace, příp. školení nebo min. předchozí konzultace. Jedná se o opravdu silný a účinný gel, s přípravkem pracujte velmi opatrně! Na trhu najdete málo podobných přípravků se stejným účinkem.

WSR je tak silný, že dokáže narušit i keramický povlak!

Výhody:

  • Odstraní vodní kámen a stopy po vodním kameni.
  • Extrémně silný přípravek.
  • Gelová konzistence.

Objem: 150 ml

Hodnota pH: ~2

V záložce "APLIKACE" a "BEZPEČNOST" si přečtěte návod k použití a bezpečnostní informace.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení