Bad Boys Ultra Heavy Cut - Brusná leštící pasta (1000ml)

Bad Boys Ultra Heavy Cut - Brusná leštící pasta (1000ml)

Ultra silná leštící pasta odstraní i stopy po brusném papíru P1200. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6411
1 253 Kč
(1 190 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Ultra Heavy Cut Polishing Paste

Pasta vhodná k efektivnímu odstranění těžkých až vážných škrábanců a jiných defektů laku.

Bad Boys Ultra Heavy Cut Compound je hrubozrnná profesionální lešticí pasta. Pasta je určena k rychlému odstranění hlubokých škrábanců a oxidace z povrchu laku a dokonce i stop po brusném papíru P1200. Použití hrubého zrna v pastě umožňuje využít plný brusný potenciál i na těch nejnáročnějších autolacích.

Pasta neobsahuje silikon a plnidla, takže je vhodná i pro práci v lakovnách a profesionálních detailingových studiích. Speciální složení pasty snižuje prašnost na minimum a výrazně zlepšuje kontrolu nad leštěním. V kombinaci s řadou kotoučů Bad Boys umožňuje pasta dosáhnout nejlepšího výsledku korekce laku. Určeno pro použití se všemi typy leštiček. Pasta je obohacena o vonné složení, které navíc zpříjemňuje práci. Bad Boys Ultra Heavy Cut Compound je prvním krokem v třístupňovém systému leštění.

Bad Boys Ultra Heavy Cut je prvním krokem v procesu vícekrokového leštění laku pro odstranění těch nejzávažnějších defektů laku.


Použití:

Ruční aplikace:
Naneste pastu na aplikátor a leštěte, dle obvyklého postupu. Přebytky pasty odstraňte mikrovláknem.

Strojní leštění:
Orbitální nebo rotační leštičkou s vhodnou aplikací tvrdých lešticích kotoučů. Optimální rozsah otáček pro rotační leštičku 600 - 1800 ot/min. Optimální rozsah otáček pro orbitální leštičku je 3000- 4500 ot/min. Zbytky pasty odstraňte mikrovláknem.


Výhody:

  • Odstraňuje silné škrábance.
  • Nízká prášivost.
  • Neobsahuje silikon nebo maskovadla.

Objem: 1000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení