Bad Boys Ultra Ceramic Coating UCC - Keramická ochrana laku (30ml)

Bad Boys Ultra Ceramic Coating UCC - Keramická ochrana laku (30ml)

Keramická ochrana laku s výdrží až na 3 roky. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6097
2 858 Kč
(2 715 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Ultra Ceramic Coating

Keramická ochrana laku s výdrží až 3 roky.

Účinný, odolný a velmi snadno aplikovatelný ochranný coating. Poskytuje dlouhotrvající zrcadlový lesk, chrání před vnějšími vlivy a agresivními chemikáliemi a zvyšuje hloubku barvy. Složení a použití obohacujících látek v něm dodává keramice fenomenální kluznost, díky níž coating vykazuje silné hydrofobní a samočisticí vlastnosti. Vyplňuje drobné nedokonalosti a dodává povrchu mimořádný skelný efekt, lak vozu nevyžaduje dodatečné voskování nebo leštění.

S jednou vrstvou vydrží keramika až 2 roky, se dvěma vrstvami až 3 roky ochrany laku proti vyblednutí a oxidaci.

Jak připravit lak?

Lak dokonale umyjte, dekontaminujte (odstranění asfaltu, polétavé rzi atd.). Před nanesením kearmiky lak odmastěte, použijte čistič laku Bad Boys Panel Wipe.

Chcete-li si hydrofobního účinku a ostatních vlastností keramického povlaku užívat déle, vyplatí se dodržovat pravidla důkladného mytí alespoň 1x do měsíce. Nezapomínejte mýt vůz ručně, metodou dvou kbelíků a za použití silnějšího autošamponu. Pro přiživení keramické ochrany doporučujeme po každém umytí lak "osvěžit" naším keramickým detailer Bad Boys CERAMIC Quick Detailer.

Výhody:

  • Ohromující lesk.
  • Výborná odlonost a živostnost.
  • Ochrana laku.

Podrobný návod a doporučení k aplikaci najdete v záložce "APLIKACE.

Objem: 30 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení