Bad Boys Tar & Glue Remover PRO - Odstraňovač asfaltu a lepidla (500ml)

Bad Boys Tar & Glue Remover PRO - Odstraňovač asfaltu a lepidla (500ml)

Extrémně silný přípravek určený k rychlému odstranění nejodolnějších dehtových nečistot, asfaltových skvrn a dokonce i sluncem ztvrdlého lepidla z lakovaných a skleněných povrchů. Celý popis

Kód produktu: 104-BB2017
417 Kč
(396 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Tar & Glue Remover PRO

Bad Boys Tar & Glue Remover je silný, efektivní a rychle reagující čistič, který snadno rozpustí i ty nejodolnější nečistoty bez nutnosti mechanického kontaktu.

Extrémně silný přípravek určený k rychlému odstranění nejodolnějších dehtových nečistot, asfaltových skvrn a dokonce i sluncem ztvrdlého lepidla z lakovaných a skleněných povrchů. Přípravek snadno rozpouští olejové skvrny a mastnotu. Odstraní také silikony, vosky a gumu přilepenou k povrchu. Přípravek okamžitě reaguje na znečištění dehtem, reakce se projevuje charakteristickým odkapáváním rozpuštěných částic dehtu v tmavě hnědé barvě. Doporučuje se zejména pro čištění vozu před leštěním nebo nanášením vosku.

Výhody:

  • Silné čistící a vlastnosti.
  • Snadno a bezpečně odstraní asfalt, lepidlo, smůlu a podobné kontamináty z karosérie automobilu.

Objem: 500 ml

Dostupné v objemu: 500 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení