Bad Boys Plastic Cleaner Boys Parfume - Čistič plastových dílů (500ml)

Bad Boys Plastic Cleaner Boys Parfume - Čistič plastových dílů (500ml)

Určeno k čištění výplní dvěří, přístrojové desky, plastového obložení a pod. Obnovuje a dodá povrchu čistý a přirozený vzhled i plastům v exteriéru vozu. Celý popis

Kód produktu: 104-BB1990
285 Kč
(271 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Plastic Cleaner

Čistič na povrchy z tvrdých plastů v exteriéru a interiéru automobilu.

Bad Boys Plastic Cleaner je perfektní přípravek pro pravidelnou údržbu plastových částí vinteriéru, ale i exteriéru automobilu. 

Je ideální pro přípravu plastových prvků k aplikaci dressingu nebo ochrany. Přípravek je připraven k použití. Po vyčištění není třeba povrch oplachovat. Účinně se vypořádá se špínou a zanechá povrch čistý s přirozený finišem. Plastic Cleaner skvěle voní, takže při práci ucítíte vůni pánského parfému.

Výhody:

  • Dokonale vyčistí plastové povrchy.
  • Připraveno k okamžitému použití.
  • Při práci ucítíte vůni pánského parfému.

Objem: 500 ml

Dostupné v objemu: 150 ml, 500 ml, 1000 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení