Bad Boys Panel Wipe - Čistič a odmašťovač (500ml)

Bad Boys Panel Wipe - Čistič a odmašťovač (500ml)

Profesionální přípravek určený k přípravě povrchu před aplikací keramického povlaku. Neobsahuje IPU (izopropylalkohol). Celý popis

Kód produktu: 104-BB1944
362 Kč
(344 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Panel Wipe

Nezbytný přípravek před aplikací křemičitých povlaků.

Panel Wipe je profesionální přípravek určený k přípravě laku před aplikací keramického sealantu. Snadno odstraňuje zbytky lešticích past i zbytky lepidla z maskovacích pásek. Nemá problém odstranit i zbytky starých vosků nebo sealantů.

Vyvážená doba odpařování umožňuje delší práci na povrchu laku. Zanechá povrch odmaštěný a čistý. Zajišťuje lepší přilnavost keramického povlaku. Přípravek neobsahuje izopropylalkohol. Je možné jej použít na jakýkoliv typ povrchu.

Bad Boys Panel wipe má velmi silné čistící a odmašťovací vlastnosti.

Výhody:

  • Čisticí prostředek na lakované povrchy.
  • Připraví povrch pro keramiku,
  • Neobsahuje izopropylalkolhol.
  • Přípravek připravený k použití.
     

Objem: 500 ml

Dostupné v objemu: 500 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let "Bad Boys" z RRC získali mnoho zkušeností, které se odrážejí v ucelené řadě špičkové autokosmetiky. Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení