Bad Boys Microfiber Wash - Přípravek na praní mikrovláken (500ml)

Bad Boys Microfiber Wash - Přípravek na praní mikrovláken (500ml)

Prací prostředek pro praní a čištěný mikrovláknových utěrek. Celý popis

Kód produktu: 104-BB1972
285 Kč
(271 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Microfiber Wash

Koncentrovaný prací prostředek pro praní mikrovláknový utěrek, ručníků, rukavic, aplikátorů a všeho ostatního, co je vyrobeno z mikrovláken.

Microfiber Wash obsahuje účinné čistící látky, které zbaví mikrovlánové výrobky nečistot a dodá jim jejich původní a hedvábný stav. Rozpouští nečistoty a účinně zbaví tkaninu všech mastnot. Obsahuje přísady změkčující vodu, čímž zabraňuje srážení vodního kamene na vláknech. Zanechává příjemnou vůni. Určeno pro praní v pračce. 

Tento přípravek má jediný úkol, vyčistit mikrovláknové produkty, zachovat jejich vlastnosti a zvýšit jejich životnost.

Pokud použijete jiný přípravek, než který je určen k vyprání mikrovláknových produktů, může dojít k jejich poškození. Speciální složení přípravku Bad Boys Microfiber Wash má za úkol zničit syntetické polymery a vosky, které zůstaly hluboko v mikrovláknech daného porduktu.

Vlastnosti:

  • Přípravek určený pouze na mikrovláknové utěrky, ručníky a pod.
  • Zvyšuje životnost mikrovlákna

Výhody:

  • Na jeden prací cyklus stačí přidat 40 - 50 ml přípravku.

Objem: 500 ml

Dostupné v objemu: 500 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení