Bad Boys Medium Cut - Středně silná leštící pasta (250ml)

Bad Boys Medium Cut - Středně silná leštící pasta (250ml)

Středně silná leštící pasta pro střední hluboké škrábance. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6478
472 Kč
(448 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Medium Cut Polishing Paste

Pasta vhodná k efektivnímu odstranění středně silných škrábanců a jiných defektů laku.

Bad Boys Medium Cut Polishing Paste je profesionální středně hrubá lešticí pasta optimalizovaná pro dosažení nejlepších výsledků ve druhé fázi korekce laku nebo při práci na nových, mírně opotřebovaných lakovaných površích. Je určena k odstranění lehkých a středně těžkých defektů laku a k dodání vysokého lesku.

Pasta neobsahuje silikon a plnidla, takže je vhodná i pro práci v lakovnách a profesionálních detailingových studiích. Speciální složení pasty snižuje prašnost na minimum a výrazně zlepšuje kontrolu nad leštěním. V kombinaci s řadou kotoučů Bad Boys umožňuje pasta dosáhnout nejlepšího výsledku korekce laku. Určeno pro použití se všemi typy leštiček. Pasta je obohacena o vonné složení, které navíc zpříjemňuje práci. Bad Boys Medium Cut je druhým krokem v třístupňovém systému leštění.

Bad Boys Medium Cut je druhým krokem v procesu vícekrokového leštění laku.


Použití:

Ruční aplikace:
Naneste pastu na aplikátor a leštěte, dle obvyklého postupu. Přebytky pasty odstraňte mikrovláknem.

Strojní leštění:
Orbitální nebo rotační leštičkou s vhodnou aplikací tvrdých lešticích kotoučů. Optimální rozsah otáček pro rotační leštičku 600 - 1800 ot/min. Optimální rozsah otáček pro orbitální leštičku je 3000- 4500 ot/min. Zbytky pasty odstraňte mikrovláknem.


Výhody:

  • Odstraňuje středně silné škrábance.
  • Dodá laku lesk.
  • Nízká prášivost.
  • Neobsahuje silikon nebo maskovadla.

Objem: 250 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení