Bad Boys Leather Set - Velká sada na čištění a impregnaci kůže

Bad Boys Leather Set - Velká sada na čištění a impregnaci kůže

Sada na kůži od Bad Boys obsahuje 500ml čistič, 500ml kondicionér, pěvovací lahvičku, aplikátor, jemné mikroutěrky a jemný detailingový kartáč. Celý popis

Kód produktu: 104-BBVLS
Na objednávku
1 055 Kč
(1 002 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Leather Set

LEATHER SET je dokonalý způsob čištění a ochrany koženého čalounění.

Sada obsahuje:

  • Bad Boys Leather Cleaner 500 ml
  • Bad Boys Leather Conditioner Matt 500 ml
  • Bad Boys Foamer
  • Bad Boys Micro Cloth 2 ks
  • Bad Boys Leather Brush 1 ks
  • Mikrovláknový aplikátor

V sadě najdete čistič na kůži, kondicionér na vyživení kůže, kartáč na čištění, dvě mikrovláknové utěrky a aplikátor k aplikaci impregnace.

Bad Boys Leather Cleaner 500 ml:
Bad Boys Leather Cleaner je silný a účinný čisticí prostředek. Odstraňuje znečištění a skvrny z kůže. Díky svému silnému složení si dokáže poradit se zanedbanou kůží a bezpečně obnovit její původní barvu. Neutralizuje nepříjemné pachy, jako je cigaretový kouř, lidský pot, kuchyňské pachy apod. Čistič kůže od Bad Boys jako jeden z mála voní po pravé kůži!

Bad Boys Leather Conditioner Matt 500 ml:
Bad Boys Leather Conditioner je ideální pro kožené autosedačky a jiné kožené povrchy v interiéru automobilu. Používá se k impregnaci a výživě kožených povrchů. Přípravek proniká hluboko do kůže a dodává jí pružnost, odolnost a vůni. Použitím kondicionéru Bad Boys Leather Conditioner se kůže stává opět měkkou a hladkou. Výsledný efekt je matný a přirozený. Bad Boys Leather Conditioner kůži změkčí a obnoví její původní barvy. Působí jako ochranná bariéra proti potencionálnímu poškození nebo znečištění.

Bad Boys Leather Brush 1 ks:
Leather brush je velice účinný kartáč šetrný k čištění kožených povrchů v interiéru automobilu.

Bad Boys White Microfiber 2 ks:
Vyjímečně hebké mikrovláknové utěrky pro setření zbytků čističe kůže a případných nečistot. Druhá utěrka na otření přebytku kondicionéru. Utěrky mají rozměr 30 x 30 cm. Dvě strany nutěrek abízejí různou délku vláken - jedna je plyšovější pro extra jemné čištění, druhá je ideální pro stírání nečistot.  

Bad Boys Foamer je malá napěňovací ředící lahvička 1 ks:
V kombinaci čističem na kůži vytvoří tato lahvička pěnu. 

Applicator 1 ks:
Velmi jemný kapsičkový bavlněný aplikátor pro nanášení impregnace. Zajišťuje jistotu aplikace bez rizika poškrábání povrchu. Je velmi savý a usnadňuje práci s velkým množstvím přípravku.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení