Bad Boys Leather Set - Malá sada na čištění a impregnaci kůže

Bad Boys Leather Set - Malá sada na čištění a impregnaci kůže

Sada na kůži od Bad Boys obsahuje 150ml čistič, 150ml kondicionér a jemný detailingový kartáč. Celý popis

Kód produktu: 104-BBSLS
527 Kč
(501 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Leather Set

LEATHER SET je dokonalý způsob čištění a ochrany koženého čalounění.

Sada obsahuje:

  • Bad Boys Leather Cleaner Foamer 150 ml
  • Bad Boys Leather Conditioner Matt 150 ml
  • Bad Boys Leather Brush 1 ks

V sadě najdete čistič na kůži, kondicionér na vyživení kůže, kartáč na čištění, dvě mikrovláknové utěrky a aplikátor k aplikaci impregnace.

Bad Boys Leather Cleaner 150 ml:
Bad Boys Leather Cleaner je silný a účinný čisticí prostředek. Díky spediální lahvičce vytváří bohatou pěnu. Odstraňuje znečištění a skvrny z kůže. Díky svému silnému složení si dokáže poradit se zanedbanou kůží a bezpečně obnovit její původní barvu. Neutralizuje nepříjemné pachy, jako je cigaretový kouř, lidský pot, kuchyňské pachy apod. Čistič kůže od Bad Boys jako jeden z mála voní po pravé kůži!

Bad Boys Leather Conditioner Matt 150 ml:
Bad Boys Leather Conditioner je ideální pro kožené autosedačky a jiné kožené povrchy v interiéru automobilu. Používá se k impregnaci a výživě kožených povrchů. Přípravek proniká hluboko do kůže a dodává jí pružnost, odolnost a vůni. Použitím kondicionéru Bad Boys Leather Conditioner se kůže stává opět měkkou a hladkou. Výsledný efekt je matný a přirozený. Bad Boys Leather Conditioner kůži změkčí a obnoví její původní barvy. Působí jako ochranná bariéra proti potencionálnímu poškození nebo znečištění.

Bad Boys Leather Brush 1 ks:
Leather brush je velice účinný kartáč šetrný k čištění kožených povrchů v interiéru automobilu.


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení