Bad Boys Interior Detailer - Interiérový detailer (5000ml)

Bad Boys Interior Detailer - Interiérový detailer (5000ml)

Čistič a antistatická ochrana interiérových plastů s vůní lesních jahod. zanechá povrch přirozený, nemastný, nelesklý. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6356
1 352 Kč
(1 284 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Interior Detailer

Bad Boys Interior Detailer je určený pro údržbu interiérových plastů. V jednom kroku čistí a chrání interiér. Zanechá povrch antistatický a chrání jej před UV zářením.

Interiérový detailer pro každodenní péči o plastové části interiéru automobilu. Bad Boys Interior Detailer rychle a účinně čistí a oživuje plastové povrchy. Dodává plastům přirozený vzhled, chrání je před nadměrným usazováním prachu a zanechává povrch odolný vůči otiskům prstů. Detailer má nádhernou a svěží vůni lesních jahod.

Interior Detailer je přípravek 2 v 1. Ideální pro toho, kdo nechce používat dva samostatné produkty, Bad Boys Plastic Cleaner na čištění plastů a Bad Boys Interior Dressing na jejich na ochranu.

Výhody:

  • Dokonale oživí plastové povrchy v interiéru vozu.
  • Zanechá interiér svěží a ochráněný.
  • Při práci ucítíte vůni lesních jahod.

Objem: 5000 ml

Dostupné v objemu: 150 ml, 500 ml, 1000 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení