Bad Boys Heavy Cut Polishing Paste - Brusná leštící pasta (1000ml)

Bad Boys Heavy Cut Polishing Paste - Brusná leštící pasta (1000ml)

Silná leštící pasta určená i k jednokrokovému leštění laku. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6535
2 089 Kč
(1 985 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Heavy Cut Polishing Paste

Pasta vhodná k efektivnímu odstranění středně těžkých až vážných škrábanců a jiných defektů laku.

Vysoce abrazivní, vysoce účinná lešticí pasta na vodní bázi. Umožňuje odstranit téměř všechny defekty laku, a to i u těch nejtvrdších. Použití pevných zrn v pastě umožňuje využít plný potenciál leštění všech typů autolaků. Pasta neobsahuje silikon a plnidla, takže je vhodná i pro práci v lakovnách a profesionálních detailingových studiích. Brusné schopnosti lze upravit nastavením vhodného lešticího kotouče. Použití leštících kotoučů  Bad Boys umožňuje dosáhnout nejlepšího účinku korekce laku. Určeno pro použití se všemi typy leštiček. Speciální složení pasty snižuje prašnost na minimum a výrazně zlepšuje kontrolu nad leštěním.

Bad Boys Heavy Cut je v podstatě jednokroková pasta zaměřená více na silnější poškození laku. Po leštění je doporučeno použít finišující pastu pro posílení lesku. Pokud lak vykazuje jen středně vážné defekty laku a chcete zároveň vozu dodat výrazný lesk, doporučujeme spíše použít jednokrokovou leštící pastu Bad Boys One Step.


Použití:

Ruční aplikace:
Naneste pastu na aplikátor a leštěte, dle obvyklého postupu. Přebytky pasty odstraňte mikrovláknem.

Strojní leštění:
Orbitální nebo rotační leštičkou s vhodnou aplikací tvrdých lešticích kotoučů. Optimální rozsah otáček pro rotační leštičku 600 - 1800 ot/min. Optimální rozsah otáček pro orbitální leštičku je 3000- 4500 ot/min. Zbytky pasty odstraňte mikrovláknem.


Výhody:

  • Odstraňuje vážné až střední škrábance.
  • Nízká prášivost.
  • Neobsahuje silikon nebo maskovadla.

Objem: 1000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení