Bad Boys Fine Finish - Finální leštící pasta (250ml)

Bad Boys Fine Finish - Finální leštící pasta (250ml)

Finální leštící pasta. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6477
493 Kč
(468 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Finish Polishing Paste

Pasta k vhodná k finálnímu leštění laku k získání ohromujícího lesku.

Bad Boys Fine Finish Polishing Paste je profesionální jemnozrnná leštící pasta s nejvyšším možným leskem ze všech past řady Bad Boys. Je určena k okamžitému odstranění drobných nedokonalostí laku a dodání povrchu zrcadlového lesku. Optimalizována pro dosažení nejlepších výsledků při třetí fázi korekce laku, stejně jako pro práci na čerstvě nebo měkce lakovaných površích.

Určeno k okamžitému odstranění drobných nedokonalostí v laku a dodání povrchu zrcadlový lesk. Složení pasty umožňuje snadné odstranění defektů laku, jako jsou mikroškrábance, swirls nebo hologramy.

Pasta neobsahuje silikon a plnidla, takže je vhodná i pro práci v lakovnách a profesionálních detailingových studiích. Speciální složení pasty snižuje prašnost na minimum a výrazně zlepšuje kontrolu nad leštěním. V kombinaci s řadou kotoučů Bad Boys umožňuje pasta dosáhnout nejlepšího výsledku korekce laku. Určeno pro použití se všemi typy leštiček. Pasta je obohacena o vonné složení, které navíc zpříjemňuje práci. Lešticí pasta Bad Boys Fine Finish je třetím krokem třístupňového systému leštění.

Bad Boys Finish Polishing Paste je třetím krokem v procesu vícekrokového leštění laku.


Použití:

Ruční aplikace:
Naneste pastu na aplikátor a leštěte, dle obvyklého postupu. Přebytky pasty odstraňte mikrovláknem.

Strojní leštění:
Orbitální nebo rotační leštičkou s vhodnou aplikací tvrdých lešticích kotoučů. Optimální rozsah otáček pro rotační leštičku 600 - 1800 ot/min. Optimální rozsah otáček pro orbitální leštičku je 3000- 4500 ot/min. Zbytky pasty odstraňte mikrovláknem.


Výhody:

  • Odstraňuje středně silné škrábance.
  • Dodá laku lesk.
  • Nízká prášivost.
  • Neobsahuje silikon nebo maskovadla.

Objem: 250 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení