Bad Boys CERAMIC Tyre Dressing - Impregnace pneumatik (500ml)

Bad Boys CERAMIC Tyre Dressing - Impregnace pneumatik (500ml)

Impregnační prostředek s příměsí oxidu křemičitého (SiO2), který dodá pneumatikám sytou barvu a dlouhotrvající ochranu. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6424
461 Kč
(438 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
CERAMIC Tyre Dreesing

Keramická impregnace na pneumatiky. Dodá pneumatikám sytou barvu a dlouhotrvající ochranu. Proniká do pneumatiky a vytváří hydrofobní povlak, který dodává kvalitní lesk a rovnoměrný vzhled.

Bad Boys CERAMIC Tyre Dressing je přípravek, který pneumatiky dlouhodobě vyživuje a dodává jim přirozený a sytý vzhled. Ceramic Tyre Dressing vytváří aktivní SiO₂ bariéru, která pomáhá chránit pneumatiky před vlivem povětrnostních podmínek, silniční špínou a oxidací. Proniká do struktury pneumatiky a vytváří hydrofobní povlak, který si déle udržuje lesk a rovnoměrný vzhled. 

Výhody:

  • Přípravek na ochranu pneumatik s dlouhotrvajícím efektem.
  • Dodá pneumatikám nový, čistý vzhled a chrání je před vlivem počasí a nečistotmi.
  • Připraveno k okamžitému použití bez nutnosti ředění.

Objem: 500 ml

Dostupné také v objemu: 150 ml a 500 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení