Bad Boys CERAMIC Shampoo - Keramický autošampon (150ml)

Bad Boys CERAMIC Shampoo - Keramický autošampon (150ml)

Koncentrovaný autošampon na bázi SiO₂, složený z nejkvalitnějších povrchově aktivních látek a nejnovější technologie Oxidu křemíku, která vytváří ochrannou hydrofobní vrstvu. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6436
229 Kč
(218 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Ceramic Shampoo

Autošampon pro pravidelné mytí vozidel s příměsí keramiky pro ultimátní a rychlou ochranu laku.

Bad Boys Ceramic Shampoo je koncentrovaný autošampon na bázi Oxidu křemíku, složený z nejkvalitnějších povrchově aktivních látek a nejnovější technologie SiO₂, která vytváří ochrannou hydrofobní vrstvu. Keramický šampon snadno odbourá nečistoty, aby zajistil hloubkové a bezpečné čištění karosérie vozidla ochráněného keramickou vrstvou. Při použití na povrchy bez keramické ochrany vytváří kluzkou hydrofobní vrstvu, která sama o sobě zajišťuje ochranu a samočisticí vlastnosti.

Obsahuje vysoký podíl křemíku, takže již po prvním umytí vytvoříte na povrchu ochranný povlak s vynikajícím odvodem vody, samočistícími vlastnostmi, vysokým leskem a dlouhou životností. Při použití na voze, kde je již nanesený keramický povlak prodlouží jeho životnost.

Poměr ředění: jen 50 ml autošamponu na 10 l vody.

Výhody:

  • Vhodné pro kontaktní mytí.
  • Dodá laku ochranu v podobě křemičité vrstvy.
  • Pro laky s keramickým povlakem přiživí a prodlouží životnost ochrany.

Pro ještě lepší efekt beadingu naneste malé množství šamponu Ceramic Shampoo přímo na mycí rukavici před opláchnutím a rozetřete jej po vnějším povrchu vozidla.

Objem: 150 ml

Dostupné také v objemu: 150 ml a 500 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení