Bad Boys CERAMIC Ext. Plastic Dressing - Keramický oživovač plastů (150ml)

Bad Boys CERAMIC Ext. Plastic Dressing - Keramický oživovač plastů (150ml)

Oživovač venkovních plastů s příměsí SiO₂ pro okamžité ztmavení a ochranu. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6435
229 Kč
(218 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Ceramic Exterior Plastic Dressing

Vytváří na exteriérových plastech odolnou a hydrofobní vrstvu s dlouhodobou životností. Navrací plastovým dílům jejich původní, přirozenýa sytý vzhled.

Mimořádně odolný přípravek, který využívá nejnovější keramickou technologii na bázi aktivního SiO₂ k dosažení hlubokého spojení s póry venkovních plastů vozidla. Exterior Ceramic Plastic Dressing lze použít na všechny vnější plastové díly a díky vysoké teplotní odolnosti i v motorovém prostoru. Přípravek chrání plasty před škodlivými účinky UV záření a obsah SiO₂ vytváří hydrofobní vrstvu, která zabraňuje usazování nečistot. Vyživuje zašlé plasty a chrání je před ztrátou barvy, takže povrch je dlouhodobě svěží a má syté barvy.

Bad Boys Exterior Dressing s příměsí Oxidu křemičitého navrátí vybledlým a zašedlým plastům jejich tmavý vzhled.

Po aplikaci dressingu plasty ztmavnou a mají jemný saténový povrch, který je suchý na dotek, avšak lehce mokrý na pohled. Přípravek chrání plasty před škodlivými účinky UV záření.

Pro dosažení nejlepších výsledků musí být povrch před nanesením přípravku Exterior Ceramic Plastic Dressing co nejčistší a zcela suchý, k čemuž doporučujeme čisticí prostředek Bad Boys Plastic Cleaner nebo Bad Boys All Purpose Cleaner.

Výhody:

  • Obnoví a ztmaví plastové díly.
  • Vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu.
  • Zabraňuje předčasnému blednutí plastů.

Objem: 150 ml

Dostupné v objemu: 150 ml a 500 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení