Bad Boys All Purpose Cleaner APC - Univerzální čistič (500ml)

Bad Boys All Purpose Cleaner APC - Univerzální čistič (500ml)

APC je univerzální čistič všech povrchů v exteriéru nebo interiéru vozidla. Čisticí koncentrát účinně proniká do nečistot a rozkládá je. Celý popis

Kód produktu: 104-BB1683
263 Kč
(250 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
APC (All Purpose Cleaner)

Všestranný čistič všech povrchů. Účinně proniká a rozkládá špínu, mastnotu a silné nečistoty. Váže je na sebe a vytváří snadno odstranitelnou suspenzi. Má alkalické pH, doporučuje se pro čištění interiéru a exteriérových částí automobilu. Přípravek má příjemnou malinovou vůni.

Bad Boys APC  najde své uplatnění všude tam, kde zkrátka ostatní specifické čističe už nestačí. APC lze použít k nejrůznějším pracím. Dle poměru naředění je přípravek vhodný k čištění a odmaštění motorového prostoru, podběhů, odstranění skvrn v interiéru a pod.

Čisticí vlastnosti jsou odvozené od správném naředění pro požadovaný účel. V poměru ředění 1:4 získáte čistič na silné nečistoty a v nejvyšším poměru ředění 1:10 je pak směs vhodná k čištění menšího znečištění nebo pro práci v interiéru.

Výhody:

  • Univerzální použití dle poměru ředění.
  • Zvládne vyčistit i jinak neodstranitelné nečistoty.
  • Při práci ucítíte sladkou vůni malin.

Objem: 500 ml

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení