Bad Boys All Purpose Cleaner APC Perfumed - Univerzální čistič (5000ml)

Bad Boys All Purpose Cleaner APC Perfumed - Univerzální čistič (5000ml)

APC je univerzální čistič všech povrchů v exteriéru nebo interiéru vozidla. Čisticí koncentrát účinně proniká do nečistot a rozkládá je. Celý popis

Kód produktu: 104-BB2011
1 154 Kč
(1 096 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
APC (All Purpose Cleaner)

Všestranný čistič všech povrchů. Účinně proniká a rozkládá špínu, mastnotu a silné nečistoty. Váže je na sebe a vytváří snadno odstranitelnou suspenzi. Má alkalické pH, doporučuje se pro čištění interiéru a exteriérových částí automobilu. Přípravek má jedinečnou vůni parfému.

Bad Boys APC  najde své uplatnění všude tam, kde zkrátka ostatní specifické čističe už nestačí. APC lze použít k nejrůznějším pracím. Dle poměru naředění je přípravek vhodný k čištění a odmaštění motorového prostoru, podběhů, odstranění skvrn v interiéru a pod.

Čisticí vlastnosti jsou odvozené od správném naředění pro požadovaný účel. V poměru ředění 1:4 získáte čistič na silné nečistoty a v nejvyšším poměru ředění 1:10 je pak směs vhodná k čištění menšího znečištění nebo pro práci v interiéru.

Výhody:

  • Univerzální použití dle poměru ředění.
  • Zvládne vyčistit i jinak neodstranitelné nečistoty.
  • Při práci ucítíte parfémovanou vůni.

Objem: 5000 ml

Dostupné také v objemu: 1000 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení