Bad Boys Active Snow Box - Sada 9 barevných pěn (9 x 100ml)

Bad Boys Active Snow Box - Sada 9 barevných pěn (9 x 100ml)

Balení obsahu je 9 100ml lahviček s aktivní pěnou v 9 barevných variantách. Stačí přidat jednu lahvičku na 1 litr roztoku. Celý popis

Kód produktu: 104-BB1730
1 066 Kč
(1 013 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Colored Snow Foam Box

Sada aktivních pěn v 9 různých barvách.

Aktivní pěny jsou 100% použitelné. Jejich hlavním účelem je použití pro prezentaci a marketing. Některé z nich mohou zanechat barvivo na matných površích po dobu několika týdnů. Sada obsahuje devět balení po 100 ml a 9 párů nitrilových rukavic. Pěny s krásnými intenzivními vůněmi.

Výhody:

  • Luxusní barevné kombinace.
  • Bezpečný pro keramické povlaky, detailery a vosky.
  • Neutrální pH
  • Jedna krabička dá až na 9 umytí.

Vezměte prosím na vědomí, že neutrální aktivní pěna vůz neumyje, slouží jako předmytí, které připraví povrch na řádné umytí. Po aplikaci aktivní pěny během předmytí doporučujeme vozidlo řádně umýt pomocí autošamponu Bad Boys.

Ředění: 1:9 (100 ml lahvička na 900 ml vlažné vody) - celkem 1000ml roztoku

Objem: 9 x 100 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení