Bad Boys Acid Shampoo & Foam - Kyselý autošampon (5000ml)

Bad Boys Acid Shampoo & Foam - Kyselý autošampon (5000ml)

Vysoce účinný kyselý autošampon pro použití ke kontaktnímu mytí nebo ve formě kyselé aktivní pěny s aplikací pomocí napěnovače a tlakové myčky. Celý popis

Kód produktu: 104-BB6103
1 429 Kč
(1 358 Kč pro registrované)
ks

RRCustoms Bad Boys
Acid Shampoo & Foam

Silný autošampon s kyselým pH pro dokonalé umytí vozu. Ideální pro přípravu laku před aplikací ochrany.

Bad Boys Acid Shampoo & Foam je vysoce účinný, univerzální přípravek s kyselým pH, určený k použití jako kyselý autošampon nebo ve formě kyselé aktivní pěny. Účinně změkčuje nečistoty a podporuje odstraňování minerálních usazenin, čímž rychle čistí povrch od nahromaděných nečistot. Vytvořen pro údržbu různých forem ochrany laku i pro průběžnou péči o vůz. Díky silným odmašťovacím vlastnostem je vhodný pro přípravu povrchu před aplikací vosku, sealantu nebo keramiky. Autošampon je bezpečný pro lak a ochranné coatingy. Neobsahuje žádné leštící přísady nebo složky zvyšujících kluznost. Obsahuje látky, které změkčují vodu a oddalují zasychání na povrchu, díky čemuž se přípravek snadno oplachuje a zároveň minimalizuje riziko vzniku skvrn.

Čisticí vlastnosti jsou odvozené od správném naředění pro požadovaný účel.
V poměru ředění 1:4 získáte čistič na silné nečistoty a v nejvyšším poměru ředění 1:10 je pak směs vhodná k čištění menšího znečištění.
Návod a postup použití najdete v záložce "aplikace".

Výhody:

  • Silné čistící a odmašťující vlastnosti.
  • Kyselé pH (3,7).
  • Obohaceno o vůni Tutti Frutti.

Objem: 5000 ml

Dostupné také v objemu: 500 ml, 1000 ml a 5000 ml


RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.
Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení