TEST čističe pneumatik Gyeon Tire Cleaner

V naší detailing stodole jsme testovali Gyeon čistič pneumatik.

Potřebovali jsme produkt, který bude mít opravdu silné čistící účinky, protože se chystáme na test impregnací pneu a potřebovali jsme čistič, který si dokáže poradit se starou vrstvou impregnace a běžnou nečistotou.

Gyeon Tire Cleaner by toto měl splňovat a jelikož jsme ho ještě neměli testovaný, byla to jasná volba. Produktům Gyeon obecně hodně důvěřuji, jelikož málo kdy mě něčím zklamou.

Jak pracovat s Gyeon čističem pneumatik?

Čistič se vydatně nastříká na mokrou pneumatiku. Stačí pneumatiku namokřit hadicí, pak následně na celou pneumatiku nastříkat Gyeon čistič. Ideálně nechat chvíli působit (stačí třeba 2 minuty) a pak celou pneumatiku vyčistit pomocí hrubého kartáče na pneumatiky. Není potřeba nějak hodně tlačit a strhat se u toho, raději v klidu a důkladně.

Když máš vydrbanou celou pneumatiku, opláchneš pořádně celou pneu a kolo vapkou.

Jak Gyeon Tire Cleaner funguje?

I bez tlačení a velké síli jde pneumatika vyčistit opravdu snadno. Gyeon čistič bere všechny druhy nečistot a snadno sundává i staré vrstvy předešlých impregnací.

Osobně mě čistící účinky mile překvapili. Takže za mě je tohle další skvělý produkt od Gyeon.

Produkty z článku

Test čističe pneumatik Gyeon Tire Cleaner
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení