Jaký vybrat aplikátor autokosmetiky na pneumatiky?

Běžně se produkty ze sortimentu autokosmetiky a detailingu napříč značek hodně podobají. Co se týká aplikátorů na pneumatiky, je přístup výrobců hodně rozdílný.

Aplikátory na pneumatiky. Je jich hodně druhů a vlastně mají odvádět stejnou práci.

Výrobci k aplikátorům impregnace na pneumatiky mají hodně rozdílný přístup. Vlastně neexistuje něco jako „zažitý standard“.

Kromě AngelWax, kde se jedná o černý pěnový aplikátor to mají značky tak nějak přizpůsobené aplikaci na pneu. Pěnový kulatý aplikátor Angelwax je za mě nevhodný. Je hodně nepřesný a jak se nasákne, musíš mít rukavice, aby si od impregnace na pneu neměl zadělané celé ruce. Tady je určitě prostor ke zlepšení a myslím, že AngelWax rychle přijde s novým produktem. No uvidíme…

Jaký aplikátor impregnace na pneu je ideální?

Další aplikátory jsou taky pěnové, ale jsou různě tvarované, aby vyhovovali tvaru pneumatiky. To už je lepší řešení než jen kulatý aplikátor a v případně klasiky od Auto Finesse nebo Gyeon se dá použít i takovým způsobem, že nešpiní ruce. Jenže, nejde vlastně nikam pořádně uskladnit, kromě police v garáži, kde kolem něj nic není. Prostě, pěnový aplikátor, který nejde uzavřít a má na sobě impregnaci pneu, špiní všechno kolem sebe.

Nejlepší aplikátor na pneu

Není potřeba hodně přemýšlet. Nejlepší je aplikátor, který má vlastní uzavírání. Máme aktuálně 2 druhy. První od Work Stuff a druhý od Meguiar's.

Aplikátor od Work Stuff splní všechna tvoje očekávání kvality. Kryje prsty, aby si nebyl špinavý, je z pevného molitanu a hlavně!!! JDE ZAVŘÍT. Work Stuff aplikátor na pneu je dobrá volba.

Přece jen i když s malým rozdílem, je zde aplikátor od Meguiar's. Má větší krytí prstů, pevnější molitan a celkově robustnější konstrukci.

Hlavní vítěz?

Meguiar's Tyre Dressing Applicator Pad, protože je opravdu nejlepší, ale je to názor nezaujatý cenou.

Vítěz cena / kvalita?

Pokud by měl být vítěz i s cenovým pohledem, tak je to jednoznačně Work Stuff Tire Applicator, protože taky kryje prsty, taky je z pevného molitanu a taky je uzavíratelný, byť je o trochu méně kvalitní než Meguiar's.

Produkty z článku

Jaké jsou k dispozici aplikátory autokosmetiky na pneumatiky?
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení