Jak vyčistit a ošetřit kožené sedačky v autě? Snadno a rychle?

Není nutné strávit nad koženým interiérem celý den aby dostal to co potřebuje.

Standardní postup, jak vyčistit kožené sedačky v autě je použít čistič a po kompletním čištění zvlášť impregnaci / kondicionér na kůži. Takový postup je určitě v pořádku a u více znečištěných sedaček, které nejsou dlouhou dobu ošetřené je takový postup nejlepší. Udělat to pořádně ale zabere minimálně jedno odpoledne.

Vyčistit a ošetřit kožené sedačky jde i rychleji

U běžného auta, kde sedačky nejsou hodně špinavé a jde hlavně o údržbu postačí i produkt 2v1 čistič a kondicionér na kůži v jednom produktu. Jeden z takových je právě Angelwax Heaven čistič a kondicionér kůže v jednom.

V jednom kroku se čistí a současně impregnuje kožená sedačka. U auta, které je staré pár let a sedačky jsou v relativně normálním stavu ani není takový postup špatný. Ušetří ti hromadu času a sedačka dostane potřebnou péči.

Lepší je cokoli než nic. Prostě hlavně mít koženou sedačku ošetřenou

Kožené sedačky vydrží léta jako nové, pokud jsou impregnované a kůže je vyživená kondicionérem. V jednom kroku se kožené sedačky vyčistí a rovnou ošetří. Je to nutné minimum pro to, aby sedačka nezačala brzo praskat a kůže byla stále pružná a vláčná na dotek.

Produkty z článku

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení